IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЧому Україна щороку провалює приватизацію?

Уряд досі не написав стратегії приватизації, метою якої було би створення максимальної цінності для економіки: збільшення ВВП, створення компаній та робочих місць. Натомість уряд готує щорічний план продажу активів з єдиною метою: отримати кошти для наповнення річного бюджету.Люба ЧЕРНІКОВА:

«Я переконана, що будь-яка людина, що любить свою роботу чи творчість і виконує її совісно та з любов’ю, буде завжди мати попит та успіх».

Трабл-шутер вже в Івано-Франківську

Далеко не кожному зрозуміла відома така професія як трабл-шутер. Це не дивно, адже зо допомогою до нього звертаються власники компаній чи топ-менеджери у тих випадках, коли проблеми стали по-справжньому нерозв’язні. А щоб допомогти, необхідні специфічні знання і навички. Деяким секретами з журналом «МЕГА» поділився Микола Кучернюк, засновник трабл-шутер компанії «No problem».

Продати не можна залишити

На сьогодні в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.  Міжнародний Валютний Фонд зобов’язав Україну відкрити ринок землі і дозволити іноземцям купувати українську землю. Чому і навіщо МВФ зобов’язує до таких нововведень і чи вигідно це українському бізнесу та власникам земельних ділянок розповідає  керуючий партнер юридичної компанії «Legis Virtus» Віктор СКОВРОНСЬКИЙ.

Види та методи конкуренції

Конкуренція потрібна людству й ринкам як рушій прогресу. Під конкуренцією розуміють різновид суперництва між людьми, підприємствами, організаціями, країнами для досягнення конкретних цілей. Конкуренція виникає також при змаганні за доступ до ресурсів, за кращі умови виробництва, за можливість контакту з певними цільовими сегментами. ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

Загальна економія за завершеним закупівель, які здійснювалися через систему електронних закупівель ProZorro, перевищила 16,7 мільярда гривень. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економіки і торгівлі України.

Як зазначається, за станом на сьогоднішній день в системі ProZorro зареєстровано 581 тис торгів, кількість їх учасників перевищила 95 тис.

Сума економії в даному випадку – це різниця між очікуваною вартістю закупівлі та сумою коштів, фактично перерахована з бюджету на рахунок постачальника товару чи послуг.

«ProZorro – потужний інструмент боротьби з корупцією в держзакупівлях, економічний ефект якого вже відчутний. А головне – доступ до статистики і результатами закупівель мають усі громадяни України, що здійснює контроль за витрачанням державних коштів можливим для всіх», – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

З 1 серпня 2016 року ProZorro є обов’язковою для проведення закупівель усіма органами державної влади та комунальними підприємствами в Україні. Найбільшої економії на закупівлях протягом роботи системи досягли Мінекономрозвитку (4,2 млрд грн економії), Міненергетики (1,74 млрд грн), Мінінфраструктури (1,4 млрд грн), КМДА (1 млрд грн) та Державне агентство автомобільних доріг України (1 млрд грн). 

Пише zik.ua.


ПОШУК ПО ДАТІ