IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAТУРИСТИЧНИЙ ПІДЙОМ. ПЕРШИЙ ДІЛОВИЙ ВІЗИТ ГОТЕЛЬЄРІВ ЯРЕМЧАНЩИНИ ДО АВСТРІЇ

На початку листопада делегація яремчанських готельєрів повернулась із першого бізнес-туру до Австрійських Альп. Ініціатором поїздки виступили  ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» та “Асоціація готельєрів Яремчанщини”, а Івано-Франківська торгово-промислова палата підтримала цю ідею та допомогла з її втіленням в життя. Про саму поїздку, враження від неї та висновки говоримо з головою правління ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» Андрієм Дзвінчуком.

Зрубати не можна заборонити

Про електронний облік лісу  і нові правила продажу деревини на аукціонах , як борються з незаконною рубкою лісу -  розповідає директор Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан ОСТАШУК.

МАУ. Під крилом мрії. Підсумки 2017 року
"За результатами першого кварталу 2017 року аеропорти України значно наростили пасажиропотік. Не винятком є і міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ». Як відомо, у травні 2010 року аеропорт був переданий у концесію ТОВ «Скорзонера», що на мою думку дозволило йому пережити важкі часи та зберегти статус міжнародного. Наявність в ІваноФранківську робочого аеропорту, який в подальшому буде тільки розвиватися має велике значення, Івано-Франківськ – місто значних туристичних можливостей, а повітряні ворота, роблять його відкритим для всього світу. Також аеропорт з міжнародним сполученням сприяє залученню іноземних інвесторів, що також відіграє важливу роль для розвитку регіону в цілому" - Денис Лукачович, регіональний менеджер Департаменту з продажу в Україні авіакомпанії МАУ.
МАГІЧНА ГУЦУЛЯНДІЯ

Про вплив світових трендів на створення нових туристичних продуктів Яремчанщини розповідає керівник групи компаній туристичного сервісу «100 стежин» Сергій ВОЛОШИН.

«LA TOUR»: ДАВАЙТЕ ПОДОРОЖУВАТИ РАЗОМ!

«Наш світ на стільки великий, прекрасний, різноманітний і цікавий, що було би злочином сидіти вдома і не бачити всієї його цінності та краси. Потрібно відчувати подих пустель чи бриз океанів, милуватися краєвидами з вершин гір або з висоти польоту повітряних куль, пірнати з аквалангом, вивчати стародавні розвалини, куштувати страви всіх кухонь світу і просто божеволіти від щастя що ти живеш і подорожуєш!» - у цих словах стиль життя директора «Туристичної компанії «LATOUR» - Людмили Дубей.

ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

Загальна економія за завершеним закупівель, які здійснювалися через систему електронних закупівель ProZorro, перевищила 16,7 мільярда гривень. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економіки і торгівлі України.

Як зазначається, за станом на сьогоднішній день в системі ProZorro зареєстровано 581 тис торгів, кількість їх учасників перевищила 95 тис.

Сума економії в даному випадку – це різниця між очікуваною вартістю закупівлі та сумою коштів, фактично перерахована з бюджету на рахунок постачальника товару чи послуг.

«ProZorro – потужний інструмент боротьби з корупцією в держзакупівлях, економічний ефект якого вже відчутний. А головне – доступ до статистики і результатами закупівель мають усі громадяни України, що здійснює контроль за витрачанням державних коштів можливим для всіх», – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

З 1 серпня 2016 року ProZorro є обов’язковою для проведення закупівель усіма органами державної влади та комунальними підприємствами в Україні. Найбільшої економії на закупівлях протягом роботи системи досягли Мінекономрозвитку (4,2 млрд грн економії), Міненергетики (1,74 млрд грн), Мінінфраструктури (1,4 млрд грн), КМДА (1 млрд грн) та Державне агентство автомобільних доріг України (1 млрд грн). 

Пише zik.ua.


ПОШУК ПО ДАТІ