IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAЧому автострахування залишається лотереєю для водіїв

На ринку "автоцивілки" запрацював пілотний проект з прямого врегулювання. Він передбачає, що в разі ДТП потерпілий отримає відшкодування у своїй страховій компанії, а не у страховика винуватця ДТП. Правда, українське пряме врегулювання виявилося особливим.ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ З 1-ГО ТРАВНЯ ЧОМУСЬ СХОЖЕ НА ЗЛИЙ ЖАРТ

Перше травня стало не тільки святковим днем і нагодою взяти участь у демонстрації, або зустрітися з родичами, або покопатися в городі, а чи навіть посмажити шашлики. У цей день збільшився прожитковий мінімум для всіх українців, що відбулося «згідно із запланованими відрахуваннями з Державного бюджету України на 2017 рік». 

Нафта і дурість. 5 нещасних країн, які сидять на "чорному золоті"

Жителі країн, які мають великі запаси природних ресурсів, не завжди можуть похвалитися високим рівнем життя. ЕП зробила підбірку найбільш безглуздих проектів, які демонструють це.

Як юрист зі Львова створив нотатник з 21-го століття. Історія Senstone

Перетворювати голосові нотатки у текст за допомогою витонченого кулону зможуть тисячі людей по всьому світу вже за півроку.

Що заважає побудувати Кремнієву долину в Україні?

Українські стартапи давно перемагають на світовому рівні, але вітчизняний бізнес-клімат стримує розвиток галузі. ЕП з'ясовувала, що відбувається у найбільш інноваційному секторі країни.ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

Загальна економія за завершеним закупівель, які здійснювалися через систему електронних закупівель ProZorro, перевищила 16,7 мільярда гривень. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економіки і торгівлі України.

Як зазначається, за станом на сьогоднішній день в системі ProZorro зареєстровано 581 тис торгів, кількість їх учасників перевищила 95 тис.

Сума економії в даному випадку – це різниця між очікуваною вартістю закупівлі та сумою коштів, фактично перерахована з бюджету на рахунок постачальника товару чи послуг.

«ProZorro – потужний інструмент боротьби з корупцією в держзакупівлях, економічний ефект якого вже відчутний. А головне – доступ до статистики і результатами закупівель мають усі громадяни України, що здійснює контроль за витрачанням державних коштів можливим для всіх», – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

З 1 серпня 2016 року ProZorro є обов’язковою для проведення закупівель усіма органами державної влади та комунальними підприємствами в Україні. Найбільшої економії на закупівлях протягом роботи системи досягли Мінекономрозвитку (4,2 млрд грн економії), Міненергетики (1,74 млрд грн), Мінінфраструктури (1,4 млрд грн), КМДА (1 млрд грн) та Державне агентство автомобільних доріг України (1 млрд грн). 

Пише zik.ua.


ПОШУК ПО ДАТІ