IНТЕРВ'Ю СТАТТI КОЛОНКИ САМООСВІТА КОНТАКТИ
MEGAKia Sportage – безумовний лідер автомобільного ринку України

За результатами продажів нових автомобілів в Україні кросовер Kia Sportage у черговий раз став абсо- лютним лідером продажів та бренд Kia увійшов до трійки лідерів. Асоціація автовиробників України «УкрАвтопром» підбила підсумки продажів нових автомобілів Кросо- вер Kia Sportage став по-справж- ньому народним автомобілем за результатами продажів у 2016 році. Оптимальне співвідношення споживацьких якостей, багатого ви- бору моторів та трансмісій, а також конкурентної ціни дозволило Kia Sportage здобути звання «Кросовер року в Україні 2017». Генеральний директор ПРАТ «Івано-Франківськ-Авто» Ігор НОВІК розповів нам детальніше про переваги бренду КІА.ФОП чи ТОВ? Що обрати?

Вибір організаційно-правової форми господарювання та системи оподаткування є важливим етапом створення прибуткового і стабільного бізнесу. Це рішення вимагає проведення порівняльного аналізу ефективності різних форм організації бізнесу, відповідності цієї форми обраним цілям і стратегії розвитку підприємства в тій чи іншій сфері діяльності. Що необхідно враховувати та пам’ятати в такій ситуації журналу «МЕГА» розповіла Оксана Шевадуцька – CAP, АССА ДипІФР, керівник аутсорсингової компанії «Ваш бухгалтер».

Українські розробники змінюють уявлення про традиційні АЗК. Інновації в сфері торгівлі нафтопродуктами. Розумні АЗК.

У той час як провідні країни світу активно обговорюють четверту промислову революцію, та не тільки обговорюють, а і творять її, більшість українських компаній, на жаль, продовжують стояти на місці, не встигаючи за стрімким розвитком інновацій у світі, відповідно, втрачаючи сотні тисяч доларів потенційної вигоди. Україна у глобальному рейтингу інноваційності Global Innovation Index у 2017 роціпосіла 50 місце.

«Моя особиста позиція - Україна є успішною, якщо вона є максимально передовою в сфері бізнесу» -

Міністр юстиції України Павло Петренко про антирейдерські закони та нові он-лайн сервіси для бізнесу.

Столиця інвестицій

На початку літа в  Івано-Франківську відкрилося представництво Офісу залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest у Західній Україні. Це перший регіональний офіс і його діяльність поширюється на сім областей: Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Рівненську та Волинську. Про стратегічні цілі організації, інвестиційний клімат області, вимоги інвесторів та чи не перетвориться регіон у сировинну базу з дешевою робочою силою ми розпиталися у директора UkraineInvest у Західній Україні Олега Доскоча.ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

ProZorro заощадила більше 16,7 мільярда гривень, - Мінекономіки

Загальна економія за завершеним закупівель, які здійснювалися через систему електронних закупівель ProZorro, перевищила 16,7 мільярда гривень. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економіки і торгівлі України.

Як зазначається, за станом на сьогоднішній день в системі ProZorro зареєстровано 581 тис торгів, кількість їх учасників перевищила 95 тис.

Сума економії в даному випадку – це різниця між очікуваною вартістю закупівлі та сумою коштів, фактично перерахована з бюджету на рахунок постачальника товару чи послуг.

«ProZorro – потужний інструмент боротьби з корупцією в держзакупівлях, економічний ефект якого вже відчутний. А головне – доступ до статистики і результатами закупівель мають усі громадяни України, що здійснює контроль за витрачанням державних коштів можливим для всіх», – зазначив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

З 1 серпня 2016 року ProZorro є обов’язковою для проведення закупівель усіма органами державної влади та комунальними підприємствами в Україні. Найбільшої економії на закупівлях протягом роботи системи досягли Мінекономрозвитку (4,2 млрд грн економії), Міненергетики (1,74 млрд грн), Мінінфраструктури (1,4 млрд грн), КМДА (1 млрд грн) та Державне агентство автомобільних доріг України (1 млрд грн). 

Пише zik.ua.


ПОШУК ПО ДАТІ